Komfort 2022-05-23T15:09:44+00:00

Witam w Erze Komfortu

Wprowadziliśmy nową rodzinę akcesoriów stymulacyjnych do przezczaszkowej stymulacji elektrycznej o nazwie Sooma Comfort. Naszym celem było, aby stymulacja była wygodniejsza dla pacjentów. Uważamy również, że osoby wrażliwe na odczucia związane z samą stymulacją powinny mieć możliwość przyjmowania najbardziej skutecznej dawki. Dzięki Sooma Comfort możesz osiągnąć:

0%
Szybsze przygotowanie
0%
Lepszą jakość kontaktu

w porównaniu do tradycyjnych gumowych elektrod i gąbek celulozowych. Obciążenie sesji zmniejsza się, ponieważ poświęcamy mniej czasu na przygotowanie. Co więcej, poprawiona jakość kontaktu zmienia sposób przeprowadzania stymulacji. Co mówią nasi pierwsi użytkownicy o Sooma Comfort:

„Byliśmy bardzo szczęśliwi. Pacjent w domu powiedział, że akcesoria są łatwe w użyciu. Pielęgniarki uważają też, że łatwiej jest nawiązać dobry kontakt”

Lekarz, Klinika Uniwersytecka w Finlandii

„Mniej kłujący, mniej soli fizjologicznej na twarzy i mniej skomplikowane przygotowanie”

Pacjent, porównanie Sooma Comfort z tradycyjnymi gumowymi elektrodami

Co to jest?

Sooma Comfort to rodzina akcesoriów stymulacyjnych do przezczaszkowej stymulacji elektrycznej. W ofercie znajdują się czepki do stymulacji, elektrody stymulacyjne i podkładki do stymulacji.

Akcesoria Sooma Comfort są dostępne zarówno w terapii depresji Sooma, jak i w terapii bólu Sooma.

Funkcje

Specyfikacja

ComfoCap: M2 do terapii w depresji

Specjalnie zaprojektowana do terapii depresji  Sooma tDCS ™, ale również odpowiedni do szerokiej gamy badań mających na celu stymulowanie obszaru DLPFC z obu stron. Miejsca elektrod znajdują się w punktach F3 i F4. Sooma ComfoCaps są hydrofobowe, co zmniejsza wchłanianie elektrolitu. Tkanina zastosowana w czepku jest biokompatybilna i łatwa do mycia. ComfoCap zapewnia silny nacisk na elektrody stymulacyjne. Pacjent może poruszać się podczas stymulacji, nie naruszając przy tym umiejscowienia elektrody.

Dostępne są trzy rozmiary

ComfoCap: M3 do terapii bólu przewlekłego

Czepki dla nowej terapii bólu Sooma tDCS ™ i dla potrzeb badawczych wymagających stymulacji obszaru czuciowo-ruchowego. Anoda jest umieszczona przy C3 lub C4 a katoda w Sp1 lub Sp2. Sooma ComfoCaps są hydrofobowe, co zmniejsza wchłanianie elektrolitu. Tkanina zastosowana w czepku jest biokompatybilna i łatwa do mycia. ComfoCap zapewnia silny nacisk na elektrody stymulacyjne. Pacjent może poruszać się podczas stymulacji, nie naruszając przy tym umiejscowienia elektrody.

Dostępne są trzy rozmiary.

ComfoTrode

Para okrągłych elektrod stymulacyjnych 25 cm² do użytku z ComfoCap. ComfoTrode składa się z miseczki elektrodowej, ramy i kabli 120 mm. Kable są połączone z miseczkami za pomocą łącznika zatrzaskowego, a do urządzenia stymulującego dotykowym złączem klasy medycznej DIN42802.

ComfoPad

Pęczniejące podkładki do stymulacji, do użytku z elektrodami ComfoTrode. Suche płatki są moczone w roztworze soli fizjologicznej, aby napęczniały i zwiększały swoją objętość. Tworzy to miękką i jednolitą powierzchnię elektrody, która zapewnia najbardziej komfortową przezczaszkową stymulację elektryczną do tej pory.

ComfoPady są jednorazowe i można je zamawiać w pakietach po 20, 100 i 500 par.

Akcesoria Sooma Comfort są teraz dostępne u lokalnego partnera firmy Sooma lub przez kontakt@tdcs.pl Akcesoria te zostały opracowane do użytku z tDCS firmy Sooma. Można je również podłączyć do dowolnego systemu, stosując standard przemysłowy DIN 42802.

ZNAJDŹ LOKALNEGO DYSTRYBUTORA SOOMA